A Veszprém Városi Hátrányos Helyzetű Fiatalok Egyesülete a Pannon Egyetem aulájában november 19-én kilencedik alkalommal rendezi meg jótékonysági bálját.
A bál teljes bevételét a városban élő hátrányos helyzetű fiatalok megsegítésére fordítják.
A rendezvényt jelenlétével megtiszteli dr. Márfi Gyula érsek, Némedi Lajos alpolgármester, Fenyvesi Zoltán, a megyei közgyűlés alelnöke, dr. Strenner Zoltán, a közjóléti bizottság elnöke, Csík Ferenc, a Veszprém Megyei Labdarúgó Szövetség igazgatója, dr. Gelencsér András, a Pannon Egyetem rektora, Blaskó Péter, az est kiemelt díszvendége, a Nemzet Színház színművésze és a rendezvényt támogató cégek tulajdonosai.
Lesz árverés és tombola is. Az előbbit Molnár Sándor, az Utas és holdvilág antikvárium tulajdonosa vezeti. Az ezekből származó bevételből szintén a rászorulókat segíti az alapítvány. Hatás Andrea színésznő és Zayzon Csaba, a Pannon Várszínház színművésze zenés műsora után még egy rövid divatbemutatóban is gyönyörködhetnek a bál vendégei.