Véget értek a 2018/2019. tanév országos középiskolai tanulmányi versenyei (OKTV), amelyen a Lovassy László Gimnázium tanulói az utóbbi évek legsikeresebb teljesítményét nyújtották.

A versenyeken 11 kategóriában az iskola 36 tanulója jutott a döntőbe, akik közül 6 kategóriában 14-en végeztek az első 10 helyezett között, 4 lovassys pedig dobogós lett. A részletes eredményeket alább láthatják.

Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyeredmények 2018-2019

 

Kategória

Ki(k)?

Hely

Felkészítő tanár

Angol nyelv II. Szilágyi Bence 12. A

11.

Fürj Katalain
Angol nyelv II. Fülöp Dominika 12. D

10.

Molnár Veronika
Biológia I. Tölgyes Réka 11. B

19.

dr. Szalainé Tóth Tünde
Biológia I Horváth Balázs 11. B

23.

dr. Szalainé Tóth Tünde
Fizika I. Benczik Ákos 11. A

30.

Varga Vince
Földrajz Gelencsér Dávid 11. D

12.

Sipőcz Zoltán
Informatika II. Pituk Gábor 12. A

17.

Molnár Veronika
Matematika II. Pituk Gábor 12. A

9.

Böcskei Ákos

Katanics Sándorné

Mozgóképkultúra és médiaismeret Kovács Dániel 11. A

3.

dr. Vondervisztné

Kapor Ágnes

Német nyelv II. Gazdig Olivér 11. B

1.

Nagy Erika,

Melanie Wrede

Német nyelv II. Kovács Bence 11.B

2.

Márkus Csaba,

Melanie Wrede

Német nyelv II.
Mann Lotti 11. B

6.

Nagy Erika,

Melanie Wrede

Német nyelv II. Varga Márk 12. A

10.

Buglák Anita
Német nyelv II. Véber Krisztina 12. B

17.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Wrede Melanie

Német nyelv II. Kerekes Sarolta 12. B

18.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Wrede Melanie

Német nyelv II. Réti Anna Katalin 12. B

24.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Wrede Melanie

Német nyelv II. Holicsek Réka12. B

26.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Wrede Melanie

Német nyelv II. Lengyel Dorottya 12. b

29.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Wrede Melanie

Német nyelv II. Reisinger Viktor 12. B

30.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Wrede Melanie

Német nyelv II. Stáhl Laura 12. B

31.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Wrede Melanie

Német nyelv II. Kálmán Kata Kincső  12. B

32.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Wrede Melanie

Német nemzetiségi nyelv és irodalom Holicsek Réka 12. B

2.

dr. Füléné Pió Gabriell

Bankó Mónik

Eich Mária, Wrede Melanie

Német nemzetiségi nyelv és irodalom Stáhl Laura 12. B

4.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Eich Mária, Wrede Melanie

Német nemzetiségi nyelv és irodalom Kovács Bence 11. B

5.

Nagy Erika

Eich Mária, Melanie Wrede

Német nemzetiségi nyelv és irodalom Kálmán Kata Kincső 12. B

6.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Eich Mária, Wrede Melanie

Német nemzetiségi nyelv és irodalom Véber Krisztina 12. B

8.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Eich Mária, Wrede Melanie

Német nemzetiségi nyelv és irodalom Brotschul Natália 11. B

9.

Márkus Csaba, Eich Mária

Wrede Melanie

Német nemzetiségi nyelv és irodalom Krén Enikő 12. B

15.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Eich Mária, Wrede Melanie

Német nemzetiségi nyelv és irodalom Lengyel Dorottya 12. B

16.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Eich Mária, Wrede Melanie

Német nemzetiségi nyelv és irodalom Vieira Da-Silva Jacqueline. B

17.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Eich Mária, Wrede Melanie

Német nemzetiségi nyelv és irodalom Pásti Hriczu Andor 12. B

18.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Eich Mária, Wrede Melanie

Német nemzetiségi nyelv és irodalom Lennert Lídia Rozália 12. B

19.

ddr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Eich Mária, Wrede Melanie

Német nemzetiségi nyelv és irodalom Strommer Soma 12. B

20.

dr. Füléné Pió Gabriella

Bankó Mónika

Eich Mária, Wrede Melanie

Spanyol nyelv II. Janku Flóra Bereniké 11. D

28.

Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Történelem Varga Gábor 11. D

6.

Isztl János
Történelem Varga Márk 12. A

28.

Isztl János

11 tantárgy 36 döntős

  1. Angol II. – 2 fő
  2. Biológia I.- 2 fő
  3. Fizika I.- 1 fő
  4. Földrajz- 1 fő
  5. Informatika II.- 1 fő
  6. Matematika II.- 1 fő
  7. Mozgóképkultúra és médiaismeret – 1 fő
  8. Német II.- 12 fő
  9. Német nemzetiségi nyelv és irodalom- 12 fő
  10. Spanyol II. – 1 fő
  11. Történelem – 2 fő

 

Az első 10 hely valamelyikén végzett

6 tárgyból (angol nyelv, német nyelv, matematika, történelem, mozgóképkultúra és médiaismeret, német nemzetiségi nyelv és irodalom) 14 fő

 

Dobogós

mozgóképkultúra és médiaismeret Kovács Dániel 3. hely

német nemzetiségi nyelv és irodalom Holicsek Réka 2. hely

német nyelv Gazdig Olivér 1. hely

Kovács Bence 2. hely

A tanulmányi versenyek mellett az iskola csapatai kiemelkedően szerepeltek az országos diákolimpiákon: a leány röplabda csapat a 3. helyen végzett (felkészítője: Molnárné Bácskai Rita), a fiú röplabda csapat a 8. helyet szerezte meg (felkészítője: Bagi Péter), a fiú kézilabda gárda a 4. helyet szerezte meg (felkészítője: Sipőcz Zoltán) és a lány tornacsapat az 1. helyen végzett (felkészítője: Papréti Emese).

Hozzászólások

hozzászólás